Sposób na makijaż idealny dla zabieganych mam

Idealna kobieta oraz idealna mama to kobieta zawsze zadbana i zawsze posiadająca nienaganny makijaż, który jednak zajmuje nieco czasu. Mamy, z racji swojego nowego zawodu, wolnego czasu praktycznie nie posiadają, są za to osobami, które potrzebują doskonałego wyglądu bardziej niż ktokolwiek inny Perfekcyjny makijaż jest w stanie uzupełnić braki w dobrym samopoczuciu spowodowanym efektami ciąży i połogu.

Microblading – czy warto w niego zainwestować?

Rasowa dama wie, że w siebie warto inwestować zawsze i że każdorazowo jest to najlepsza inwestycja z możliwych. Microblading, który oferuje Klinika Urody jest jednym z najlepszych zabiegów, dzięki któremu można uzyskać permanentny makijaż brwi. Sam zabieg nie spowoduje, że włoski będą wyrastały gęściej lub że będzie ich więcej – microblading jest rodzajem sztuki artystycznej, polega bowiem na namalowaniu na skórze brakujących włosków, dzięki czemu brwi nabierają idealnego kształtu, dopasowywanego na miejscu do indywidualnego kształtu twarzy każdej klientki.

Jakie zalety płyną z zabiegu?

Klinika Urody słynie z jedynie najlepszych rozwiązań – nowoczesnych, wygodnych, dających pełną kontrolę, a jednocześnie w pełni bezpiecznych. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, dla których doba ma zdecydowanie zbyt mało godzin. Szczególnie jednak może przydać się mamom, dla których cały świat nagle skurczył się do jednej małej istoty.

This article has 2 Comments

  1. Jeśli faktycznie jest to bezinwazyjne i bezpieczne, to chętnie skorzystam z takiego zabiegu. jestem mama i moja doba ma naprawdę zdecydowanie za mało godzin.

  2. Jak byłam w ciąży, to nie było takich rozwiązań… A wielka szkoda, chętnie bym wtedy z nich skorzystała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *