Skutecznie odejmijmy sobie kilka lat!

Sposobu na piękną i młoda cerę bez przebarwień, zmarszczek i problemów trądzikowych szukamy od lat z lepszym lub gorszym skutkiem. Każda z nas oczywiście chciałaby zachować na zawsze swoją witalność, co jest niemożliwe z punktu biologicznego, jednak dzisiejsza medycyna estetyczna zna sekrety, które pomagają nam odzyskać chociaż jej część.

Intraceuticals – innowacja i skuteczność

Klinika Uroda i Piękno stosuje u swoich pełnych nadziei pacjentek jedynie innowacyjne, ale skuteczne i oczywiście w pełni bezpieczne zabiegi. W przypadku intraceuticals możemy spodziewać się znacznej redukcji zmarszczek mimicznych zogniskowanych wokół oczu, a także problemów z cerą trądzikowa, przebarwień skory, uregulowania kolorytu skóry, a także znacznego zwiększenia jej elastyczności. To wszystko stanowi z kolei kwintesencję pragnień klientem kliniki Uroda i Piękno.

Coś więcej na temat samego zabiegu

Zabieg intraceuticals wykorzystuje metodę wynalezioną w Australii, bazującą na specjalnie do tego celu opracowanym serum oraz hiperbaryczny tlen, które w połączeniu ze sobą dają znakomite rezultaty. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny, towarzyszy mu jedynie uczucie delikatnego łaskotania po twarzy. Aktywne serum jest wprowadzane za pomocą aplikatora oraz tlenu pod ciśnieniem wgłąb skóry dla uzyskania odpowiednich efektów. Pierwsze efekty zabiegu widać już zaraz po jego zakończeniu, kolejne pojawiają się w miarę upływu czasu.

This article has 2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *